Zgłoś awarięZgłoś awarię

Aby zgłosić awarię prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

» Zobacz więcej

Kontakt

MK SERVICE

Autoryzowane Centrum Serwisowe Warszawa
tel.: 22 866 85 44-45

mkservice@mkservice.pl 

Salon Firmowy Warszawa

tel.: 22 633 33 22
salon@mkservice.pl

Magazyn Części Zamiennych Warszawa
tel.: 22 866 85 47
magazyn@mkservice.plWARSZAWA 

Al. Piłsudskiego 2A

05-270 Warszawa Marki

VIS A VIS MEDIA MARKT M1 

WJAZD PRZEZ STACJĘ SHELL 


 

Informacje o Firmie

AGDMK.PL . Doradztwo, sprzedaż, serwis. Wszystko w jednym miejscu.

Świadczymy usługi  w  zakresie  doradztwa oraz sprzedaży i napraw  sprzętu AGD - zmywarek, pralek, chłodziarko-zamrażarek, zamrażarek, odkurzaczy i wielu innych. Istniejemy na rynku od 1992 roku i od tego czasu zdobyliśmy zaufanie wielu Klientów, tak indywidualnych jak i firmowych. Już od roku 1994 wykonujemy naprawy gwarancyjne. Od tego czasu poszerza się lista marek, którymi się w ten sposób opiekujemy i z których producentami lub przedstawicielami łącza nas umowy partnerskie. Obecnie są to m.in. Whirlpool Polska będąca producentem dobrze znanego w Polsce sprzętu Whirlpool, Ariston, HotPoint, Sholtes i Indesit, Haier Candy Hoover Polska przedstawiciel na Polskę wyrobów Haier Candy, Hoover, Zerowatt, Rosieres, Iberna, Gasfire oraz Samsung Electronics Polska przedstawiciela producenta wyrobów marki Samsung. Wykonujemy zarówno naprawy gwarancyjne jak i odpłatne (po zakończeniu okresu gwarancji). Wykwalifikowani technicy MK Service posiadają wszystkie uprawnienia gazowe i  elektryczne potrzebne do wykonywania tego typu usług. Oznacza to, że nie tylko serwisujemy ale także fachowo instalujemy nowoczesny sprzęt AGD.Aby zapewnić naszym Klientom maksymalnie krótki czas naprawy zbudowaliśmy magazyn części zamiennych oraz zorganizowaliśmy własny transport specjalistyczny (w razie potrzeby naprawy warsztatowej zabieramy i odwozimy sprzęt gratis!). W odpowiedzi na potrzeby Klientów w 2001 roku zaczęliśmy zajmować się sprzedażą zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego a dwa lata później otworzyliśmy Salon Firmowy, w którym można uzyskać fachową poradę oraz kupić sprzęt na miejscu lub zamówić wybrane produkty.  

W przypadku awarii Państwa sprzętu klientów z Warszawy, Marek, Zielonki, Ząbek, Ostrowi Mazowieckiej, Wyszkowa, Piaseczna, Pruszkowa, Żyrardowa, Błonia, Mińska Mazowieckiego, Otwocka  oraz innych miejscowości województwa mazowieckiego prosimy o kontakt telefoniczny z naszymi konsultantami po nr telefonów +48 22 633 33 22. Do zgłoszenia prosimy przygotować Państwa dane teleadresowe, informację o objawach uszkodzenia oraz dane sprzętu (marka, model, kod handlowy i numer seryjny - dane potrzebne technikowi do przygotowania się do wizyty i usunięcia usterki możliwie przy pierwszej wizycie), Po otrzymaniu powyższych informacji nasi konsultanci uzgodnią termin wizyty technika w miejscu instalacji sprzętu.   

Zgłoszenia usterki można również dokonać wypełniając formularz na stronie internetowej. Nasz konsultant po zapoznaniu się z danymi z formularza skontaktuje się z Państwem w celu umówienia terminu naprawy.